polski English Deutsch

O firmie

Od kilkunastu lat świadczymy usługi w zakresie transportu. Działalność prowadzimy od 1995 roku. Wieloletnia praca i nabyte doświadczenie pozwoliły na gruntowne rozpoznanie potrzeb klientów, jak również sprostanie aktualnym wymogom rynku usług transportowych.

Specjalizujemy się w przewozach płynnej chemii, w szczególności towarów 8 klasy ADR.

Lata praktyki owocują zadowoleniem klientów. Z naszych usług korzystają między innymi czołowe europejskie firmy z branży chemicznej. Dowodem ich satysfakcji są podpisane długoterminowe kontrakty.

Firma podlega ciągłym przeobrażeniom wynikającym ze stawianych wymogów, zarówno ze strony klientów, jak i coraz bardziej rygorystycznych przepisów obowiązujących w transporcie.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi pracownikami. Wszyscy kierowcy posiadają właściwe certyfikaty wymagane w transporcie towarów niebezpiecznych oraz uprawnienia pozwalające na ich załadunek i rozładunek. Nasz personel jest systematycznie dokształcany w zakresie zmieniających się przepisów, dotyczących przewozów towarów niebezpiecznych.

Nasza flota jest modernizowana, co pozwala sprostać obowiązującym normom.

Posiadamy własne zaplecze techniczne, warsztat oraz całodobowo monitorowany plac parkingowy.

Zapewniamy ubezpieczenie ładunków oraz przewóz specjalistycznymi cysternami naszej floty.

Tworzymy firmę "kameralną" - właściciel utrzymuje pieczę i osobiście dogląda każdego transportu. Ten model przedsiębiorstwa umożliwia bezpośredni kontakt klienta z osobą prowadzącą firmę.

Copyright: TMAS 2010